Про нас

Компанія KFK в цифрах та фактах

 

  • 15 років на ринку промислового та побутового опалення. Наша компанія займається виробництвом та реалізацією котлів для цехів, теплиць, автомийок, тваринницьких комплексів, сушильних камер, промислових приміщень і будинків. За багаторічний досвід роботи ми зустрілися з різними завданнями і проблемами, які можливо вирішити за допомогою нашого обладнання. Тому Вам не варто сумніватися в правильності вибору професіоналів, які займуться Вашим питанням.

 

  • 150+ задоволених клієнтів по всій Україні, які вже заощадили на опаленні до 9 разів. Наші котли обігрівають сотні приміщень різних типів. Знаєте, що об'єднує всіх наших клієнтів? Після придбання котла в нашому магазині вони стали економити на опаленні від 2 до 9 разів більше!

 

  • 3 брендів вітчизняних та закордонних виробників котлів представлені на нашому сайті. У Вас є можливість вибрати котел, що підходить як по бюджету, так і за характеристиками. Наші досвідчені менеджери, вивчивши детально Ваш запит, підберуть оптимальний варіант для Вас.

 

  • Власне виробництво твердопаливних котлів в Кременчуці. Незважаючи на те, що наші котли не підводять замовників вже не перший рік, ми постійно поліпшуємо і вдосконалюємо технології виготовлення опалювального обладнання для того, щоб замовник отримав максимально ефективне і зручне обладнання при експлуатації.

 

   • Швидка доставка в будь-яку точку України за 2-3 дні. Відправляємо котли будь-яким перевізником: Нова Пошта, Делівері, САТ та іншими.

 

  • Офіційна гарантія на всю продукцію від 1 до 3 років. Як виробник і офіційний дилер інших брендів, ми надаємо гарантію на всю продукцію, яку ви бачите на сайті.